Лозівська районна дитячо-юнацька спортивна школа "Спартанець" Лозівської районної ради Харківської області

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Вересень » 19 » Юні борці отримали гідні результати на турнірі в м. Токмак
17:05
Юні борці отримали гідні результати на турнірі в м. Токмак

15-16 вересня в м. Токмак Запорізької області, проводився 23-й Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, присвячений Дню міста.

300 спортсменів з різних регіонів України боролися за звання найсильнішого в усіх вагових категоріях.

Вихованці ДЮСШ «Спартанець» (команда смт Краснопавлівка) показали гідні результати: Артем Шевченко став Чемпіоном у ваговій категорії 32 кг. Віталій Суковський став бронзовим призером у ваговій категорії 29 кг. На кроці від пєдесталу зупинився Котелевський Назар, який зайняв почесне 5-те місце.

Підготував команди тренер-викладач, майстер спорту Аркадій Іліметов. Він висловлює подяку Євгену Колесніку за допомогу в організації поїздки на змагання.

Бардюжа Данил, який представляв ДЮСШ «Юність» (команда м. Лозова) виборов бронзову медаль у ваговій категорії 53 кг.

Вітаємо спортсменів Лозівщини з гідним результатом та бажаємо подальших спортивних звершень!

Переглядів: 370 | Додав: ДЮСШ | Рейтинг: 0.0/0