Лозівська районна дитячо-юнацька спортивна школа "Спартанець" Лозівської районної ради Харківської області

Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Квітень » 11

26-27  березня в м. Полтава проходив Відкритий Чемпіонат України з волейболу серед дівчат  в якому взяли участь 18 команд . Каманда дівчат відділення волейболу ДЮСШ прийняла участь в Чемпіонаті та посіла четверте місце. Команду готував тренер-викладач Ю.А. Дудченко,

Переглядів: 348 | Додав: ДЮСШ | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)

25-26 березня в м. Лозова відбувся відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Локомотов" з боротьби вільної рисвячений 50-річниці ЛКМЗ . Краснопавлівські борці як завжди довили ,що вони найкращі. переможцями стали у своїх вагових категоріях 32 кг-Д. Винтонишин, 35 кг - О. Хом'яков, 47 кг. - О. Пасика, 53 кг - В.Пестов, друге місце в 32 кг- А. Шевченко, третіми стали 32 кг - В. Суковський,35 кг. О. Корсун,  переможців та призерів готував тренер-викладач А.Р. Іліметов

Переглядів: 388 | Додав: ДЮСШ | Дата: 11.04.2016 | Коментарі (0)