Лозівська районна дитячо-юнацька спортивна школа "Спартанець" Лозівської районної ради Харківської області

Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів
              15 березня в спортивному залі ДП "Укрспецвагон"смт.Панютине відбувся Відкритий Чемпіонат ДЮСШ "Локомотив"з волейболу серед дівчат. В змаганнях приймали участь 4 команди ДЮСШ "Локомотив" смт Панютине та осередки ДЮСШ "Спартанець". Змагання проводились згідно діючих правил гри у волейбол.
За результатами змагань вихованки школи зайняли такі місця: ІІ місце зайняли дівчата Орільського осередку,ІІІ місце зайняли дівчата Краснопавлівського осередку.
Вітаємо з гарними досягненями
Переглядів: 325 | Додав: ДЮСШ | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

14 -15 березня в м. Лозава проходив відкритий чемпіонат ДЮСШ "Локомотив" з вільної боротьби серед юнаків 2002-2003 р.н.. В змаганнях приймали участь 50 спортсменів з м.Лозової та Лозівського району.Вихованці школи завдяки своєї майстерності показали високий рівень підготовленності, та бажання довести, що вони найкращі на Лозівщині. В безкомпромісній боротьбі вихованці школи посіли такі місця: вагова категорія 27 кг: І місце Винтонишин Д., ІІІ місце Степанцов Е.;вагова категорія 29 кг ІІІ місце Хомяков О.;вагова категорія 35 кг ІІ місце Котелевський Н.;вагова категорія 38 кг ІІІ місце Погорелов А.;вагова категорія 42 кг : І місце Жмурко М, ІІ місце Пасіка О., ІІІ місце Пестов Д.; вагова категорія 47 кг І місце Пестов В.;вагова категорія 66 кг ... Читати далі »
Переглядів: 419 | Додав: ДЮСШ | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

9 березня в спортивному залі Краснопавлівського БПЛ пройшов відкритий чемпіонат відділення волейболу ДЮСШ серед дівчат 2000-2001 р.н. присвячене 8-березня
       В змаганнях приймали участь 6 команд:ДЮСШ м.Первомайська, ДЮСШ смт. Близнюків, ДЮСШ м. Лозової,та три команди осередків ДЮСШ "Спартанець"смт.Краснопавлівки та смт.Орільки. Змаганнях проводились по підгрупам переможці груп змагались за перше місце. по результатам змагань перше місце виграли дівчата з ДЮСШ смт. Близнюків, друге місце ДЮСШ м.Первомайськ, третіми стали вихованки тренера Винника А.О. Орільського осередка ДЮСШ.
Переглядів: 372 | Додав: ДЮСШ | Дата: 18.03.2014 | Коментарі (0)

01.03.2014 року відбувся відкритий чемпіонат КЗ МК ДЮСШ – 7 м.Харків з вільної боротьби серед дітей та підлітків на честь 200-чя з Дня народження Т.Г. Шевченка. Вихованці ДЮСШ «Спартанець» приймали участь і вибороли такі місця: Мартиненко А. – І місце, Шевченко А. – І місце, Іванов Є. – І місце, Суковський В. – ІІ місце, Степанцов Е. – І місце, Хом’яков О. – І місце, Котелевський Н. - І місце, Погорєлов А. – І місце.
.jpg
Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 430 | Додав: ДЮСШ | Дата: 17.03.2014 | Коментарі (0)

19 лютого Краснопавлівському БГТ пройшов чемпіонат ДЮСШ "Спартенець" з міні-футболу серед юнаків 1997-1988 р.н. В змаганнях приймали участь команди 6 осередків школи: Єлізаветівки, Яковлівки, Краснопавлівки, Новоіванівки,Катеринівки,Орільки.
 В цікавій захоплевій грі ПЕРШЕ місце виграла команда з Єлизаветівки тренер Борщ В.О.,ДРУГЕ місце команда Яковлівки тренер Суховіцин В.В.,ТРЕТЄ команда Краснопавлівки тренер Дудченко Ю.А.
Переглядів: 420 | Додав: ДЮСШ | Дата: 21.02.2014 | Коментарі (0)

15-16 лютого в Близнюківському районі відбувся ФІНАЛ першості області серед  дівчат 2001-2002 р. н.. В Фіналі приймали участь 6 команд області. Збірна команда дівчат ДЮСШ «Спартанець» двох осередків Краснопавлівки та Орільки зайняла ІІІ місце.           Команду готували тренери Винник А.О., Вісковатов Г.І., Бичков П.І.,

Переглядів: 348 | Додав: ДЮСШ | Дата: 21.02.2014 | Коментарі (0)

14-16 лютого в м. Краматорськ відбувся традиційний турнір з вільної боротьби присвячений 25-й річниці виводу радянських військ з Афганістану. В змаганнях приймали участь біля 140 спортсменів, з 6 областей України. Вихованці ДЮСШ «Спартанець» відділення вільної боротьби приймали участь вибороли ДРУГЕ командне місце. В особистому заліку вихованці ДЮСШ зайняли такі місця: Суковський В. в вагова категорія 21 кг І місце, Хом’яков О. в ваговій категорії 27 кг І місце,Винтонишин Д. в ваговій категорії 29 кг І місце, Пасіка О. в ваговій категорії 42 кг І місце,Малявка Х. в ваговій категорії 57 кг І місце,  Шевченко А. в ваговій категорій 25 кг ІІІ місце.

... Читати далі »

Переглядів: 409 | Додав: ДЮСШ | Дата: 21.02.2014 | Коментарі (0)

14-15 лютого в м. Лозова відбувся відкритий Чемпіонат ДЮСШ «Локомотив»  з вільної боротьби серед юнаків 1996-1997 р. н.. Вихованці ДЮСШ «Спартанець» відділення вільної боротьби приймали участь і вибороли такі місця: Третє місце зайняв Лянник С., друге місце зайняли Шмадченко А., Яковенко С., Бадяєв О., Чертков Р.,перше місце зайняли Пальчик О., Сушняк І.. Команду готували тренери Іліметов А.Р.,Камінський Л.Г., Мартиненко С.С.

Переглядів: 432 | Додав: ДЮСШ | Дата: 21.02.2014 | Коментарі (0)

26 січня в м. Лозова в ДЮСШ "Юність" проходить першість Лозівського району з міні-футболу серед дорослих. Збірна команда школи, яка складалась з двух відділень: футболу та боротьби вільної приймала участь в цих змаганнях. За результатами ігор ДЮСШ посіла в своїй групі ІІІ місце. Команда школи перемога команди з Шатівки та Черніговського, і поступилися Царадарівці та команді Явір. В друге коло змагань нажаль наша команда не пройшла.
Переглядів: 393 | Додав: ДЮСШ | Дата: 27.01.2014 | Коментарі (0)

24-26 січня в м. Первомайськ відбулось друге коло першості області з волейболу. Дівчата двух осередків школи, а саме: смт. Орільки та смт. Краснопавлівки приймали участь в цих змаганнях. Дівчата смт. Орільки під керівництвом старшого тренера-викладача Винника А.О. виграли право участі у ФІНАЛІ області, яке відбудиться в м. Лозова. Бажаємо їм успіху.
Переглядів: 414 | Додав: ДЮСШ | Дата: 27.01.2014 | Коментарі (0)