Лозівська районна дитячо-юнацька спортивна школа "Спартанець" Лозівської районної ради Харківської області

Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Архів матеріалів

25-27 вересня в місті Бровари Київської області відбувся міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2001 років народження пам'яті Заслуженого тренера України , МСМК, підполковника Ю.В. Рідченка. В змаганнях приймали участь понад 360 учасників з Азербайджану, Молдавії, Ізраїлю, міст України. Вихованка Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець» відділення боротьби вільної тренера-викладача Іліметова А.Р. – Малявко Христина в ваговій категорії 62 кілограма посіла трете місце.

Переглядів: 393 | Додав: ДЮСШ | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

26-27 вересня в смт. Близнюки відбувся XIV турнір з волейболу серед дівчат 2003-2005 років народження на кубок засновника жіночого волейболу Близнюківського району Єгорова В.Б.                               В змаганнях приймали участь 8 команд. Вихованки Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець» відділенні волейболу смт.Краснопавлівка посіли трете місце. Тренер-викладач Ю.А. Дудченко

Переглядів: 340 | Додав: ДЮСШ | Дата: 29.09.2015 | Коментарі (0)

12 вересня в м. Харків проходив відкритий Кубок Харківської області з пляжного волейболу пам’яті ЗМС України Олімпійського чемпіона Ю.Венгерського. Вихованки Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець» відділення волейболу Краснопавлівського осередку прийняли участь в змаганнях. Команда дівчат в складі Мезенцевої Анни та Пертахії Олени зайняли друге місце . Тренер-викладач Дудченко Ю.А.

Переглядів: 375 | Додав: ДЮСШ | Дата: 18.09.2015 | Коментарі (0)

12 вересня в м. Лозова проходив перший відкритий кубковий турнір з вільної боротьби, присвячений тренерам України. в змаганнях приймали участь 9 команд з двох областей України. Вихованці Лозівської районної ДЮСШ «Спартанець» відділення боротьби вільної Краснопавлівського осередку прийняли участь в змаганнях та вибороли такі місця: Суковський Віталій друге місце в ваговій категорії 27 кг., Шевченко Артем  третє місце в ваговій категорії 27 кг., Винтонишин Денис друге місце в ваговій категорії 30 кг.,  Хом’яков Олександр трете місце в ваговій категорії 33 кг. Тренер - викладач Іліметов А.Р.

Переглядів: 347 | Додав: ДЮСШ | Дата: 18.09.2015 | Коментарі (0)

4-6 вересня на березі Азовського моря в селищі Новокостянтинівка, Запорізькій області відбувся 6-й традиційний турнір з вільної боротьби присвячений пам'яті воїнам - Приазовцям загиблим в Афганістані. Біля 160 учасників з 15 команд боролись за перемогу на борцівському килимі .  Вихованці Краснопавлівкького відділення вільної боротьби гідно виглядали на цих змаганнях. Результати виступу : 25 кг Шевченко Артем -1 місце, 27 кг. Суковский Віталій - 1 місце., 29 кг. Винтонишин Денис - 1 місце, 29 кг Степанцов Едуард - 2 місце., 45 кг. Пасіка Олег - 3 місце., 48 кг. Пестов Владислав - 2 місце. ДЮСШ "Спартанець" тренер - Іліметов А. Р.
          Добре відборолись - добре відпочили на морі.Краснопавлівське відділення вільної боротьби ДЮСШ «Спартанець» дякує меценату ... Читати далі »

Переглядів: 432 | Додав: ДЮСШ | Дата: 10.09.2015 | Коментарі (0)

Юні борці ДЮСШ "Спартанець" поєднали участь у престижному турнірі з вільної боротьби з подорожжю по центральній і західній частині України 12-13. 06. У м. Олевськ Житомирської обл. проходив Всеукраїнський турнір з вільної боротьби: "ПОЛІСЬКИЙ КИЛИМ" на призи Ельбруса Тедеєва. 160 учасників з 17 команд боролися за медалі. Достойно виступили Краснопавлівці : Чемпіонами повернулися додому: Суковський Віталій - 25 кг. і Винтонишин Денис - 29 кг. Третій місця і бронзові медалі вибороли: Шевченко Артем -25 кг. і Степанцов Едуард - 27 кг. Підготував команду - Іліметов А. У складі команди став бронзовим призером: вихованці ДЮСШ "Юність" Мальсагов Батирхан - 32 кг.-тренер Руденко Ю. Ця поїздка відбулася завдяки мецената ... Читати далі »

Переглядів: 405 | Додав: ДЮСШ | Дата: 16.06.2015 | Коментарі (0)

10-11 травня в Будинку культури «Дніпро»  смт. Краснопавлівки відбувся 16 традиційний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат присвячений 70 річниці Перемоги та на честь заслуженого майстра спорту України Сергія Прядуна. В змаганнях приймали участь 12 команд з чисельністю учасників  біля 130 спортсменів. Турнір проводився під патронатом голови Лозівської районної державної адміністрації С.Г. Красноперова.

За підсумками проведення змагання вихованці ДЮСШ «Спартанець» переможцями стали у своїх вагових категоріях : 25 кг - Шевченко Артем; 27 кг -  Степанцов Едуард; 29 кг -  Винтонишин Денис; 42 кг – Пасика Олег; 50 кг- Пестов Владислав; 44 кг – Блажко Людмила; 60 кг – Минка Вероніка.

... Читати далі »

Переглядів: 424 | Додав: ДЮСШ | Дата: 20.05.2015 | Коментарі (0)

16 квітня в м. Дніпропетровськ відбувся 5 Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті ветеранів борців Дніпропетровщини. В Змаганнях прийняли участь біля 200 спортсменів з 7 областей України. Вихованці ДЮСШ "Спартанець" прийняли участь в цих змаганнях . Винтонишин Денис вихованець тренера Іліметова А. Р став переможцем в ваговій категорії 29 кг.

Переглядів: 435 | Додав: ДЮСШ | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)

15 квітня в м. Харків відбувся відбірковий Чемпіонат Харківської області з боротьби вільної серед юнаків та дівчат 1998-2000 р.н.,  вихованки тренера ДЮСШ "Спартанець" Іліметова А. Р. В категорії 60 кг Минка Вероніка зайняла перше місце, Малявка Христина в ваговій категорії 65 кг зайняла друге місце. Дівчата ввійшли в склад збірної області та вибороли право участі в Чемпіонаті України з вільної боротьби.

Переглядів: 374 | Додав: ДЮСШ | Дата: 17.04.2015 | Коментарі (0)

2-3 квітня в м. Біла Церква Київської області проходив Всеукраїнський турнір серед дівчат з вільної боротьби «Олімпійська Надія». У складі збірної Харківської обл. виступили вихованки тренера ДЮСШ "Спартанець" Іліметова А. Р. В категорії 60 кг. друге місце посіла Малявка Христина,третє місце посіла -Минка Вероніка Молодці ! Бажаємо перемог на міжнародних змаганнях

Переглядів: 432 | Додав: ДЮСШ | Дата: 10.04.2015 | Коментарі (0)